Imię: Denver
Ur. 2010
Wielkość: średni

Denver czeka na wirtualnego opiekuna!

Denver to starszy, szorstkowłosy pies znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Pies prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym, jest w trakcie diagnostyki. Denver jest onieśmielony schroniskowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Potrzebuje czasu aby zaufać i poczuć się bezpiecznie. Pies nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale to pewnie wynik stresu. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów. Denver został znaleziony w bardzo zniszczonej, czerwonej obroży.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?