Imię: Donald
Ur. 2017
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Donald czeka na wirtualnego opiekuna!

Donald to młody, duży pies znaleziony na terenie gminy Błonie. Jest bardzo wesoły, żywiołowy i pełen pozytywnej energii. Najchętniej cały czas by biegał i skakał i jeszcze raz biegał. W stosunku do ludzi jest przyjazny, choć w pierwszej chwili troszeczkę onieśmielony. Po chwili jednak przytula się do człowieka i nadstawia łepek do głaskania. Donald unie chodzić na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć i to całkiem mocno. Czy zgadza się z innymi psami będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?