Imię: Donna
Ur. 2017
Wielkość: średnia
Donna czeka na wirtualnego opiekuna!

Donna to kochana sunia, znaleziona na terenie gminy Czosnów. Jest wyjątkowo przyjazna choć jeszcze nieśmiała. Schronisko ją trochę przytłacza ale ufa człowiekowi, daje się głaskać i brać na ręce. Dobrze dogaduje się z innymi pieskami i na pewno z czasem się otworzy. Już teraz widać, że to przekochany psiak, który da mnóstwo miłości i przywiązania. W dniu znalezienia miała na sobie dużo kleszczy ale dostała potrzebne leki i czuje się dobrze.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.