Imię: Dunia
Ur. 09.2018
Wielkość: średnia
Waga: 10,25 kg

Dunia czeka na wirtualnego opiekuna!

Dunia to szczeniaczek znaleziony na terenie Legionowa. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu przełamuje swoje lęki i z ciekawością rozgląda się po okolicy. Psinka nie umie jeszcze chodzić na smyczy. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, jednak zapowiada się na średniego/dużego pieska. Dunia czeka na kochającego człowieka, który odmieni jej los i podaruje domek na zawsze.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.