Imię: Dyzma
Ur. 2008
Wielkość: mały
Waga: ok.10 kg

Dyzma czeka na wirtualnego opiekuna!

Dyzma do schroniska trafił razem ze swoim kolegą Edim. Pieski straciły swój dom. Dyzma w pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony nieznanym otoczeniem i zachowuje bezpieczną odległość od wszystkich nowości, ale wraz z upływającym czasem zaczyna czuć się jak u siebie. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, lubi być głaskany i przytulany. Niestety piesek nie zna smyczy, ale jest bardzo pojętnym uczniem. Szukamy dla tego dojrzałego pieska bezpiecznego, pełnego miłości domu i człowieka, który będzie przyjacielem na zawsze. Byłoby super gdyby oba psiaki trafiły do tego samego domku.