Imię: Dzwoneczek
Wielkość: mały
Waga: 6,30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Mateusz

Dzwoneczek to szorstkowłosy maluch znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo wesołym, ciekawskim i skorym do zabaw psiakiem. Lubi towarzystwo człowieka i już na sam jego widok radośnie merda ogonkiem. Nie znamy jego rodziców , więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na średniego pieska. Szukamy dla tego słodkiego malucha domku pełnego miłości i troski, takiego na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.