18581472_1438082002901980_1846380279455695979_nImię: Eliot
Ur. 2014
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Dorota

Eliot został znaleziony w gminie Nieporęt, chodził samotnie po drodze. Eliot jest psem niewidomym co absolutnie nie czyni go psem problemowym.. Ponieważ Eliot świetnie sobie radzi ze swoją ułomnością :) Spacer na smyczy, gonitwy czy zabawy to dla niego bułka z masłem :) Elit jest psem w typie boksera, uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności oczywiście w towarzystwie człowieka. Szukamy dla Eliota domu, w którym będzie psem jedynakiem — być może dlatego, że nie widzi to inne psy wywołują w nim agresję, natomiast do ludzi i dzieci to wspaniały towarzysz i zawsze potrafi rozweselić nawet największego ponuraka ;)

NIE KUPUJ – POKOCHAJ ELIOTA

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.