Imię: Elton
Rasa: europejska
Ur. 10.2020 r

Elton czeka na wirtualnego opiekuna!

Elton to młody pręgusek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym i jest pod opieką weterynarza. Kotek jest wielkim przytulaskiem lubiącym drapanko za uszkiem. Chętnie podchodzi do człowieka prosząc o głaski. Swoją wdzięczność za poświęconą uwagę okazuje delikatnym mruczeniem. Jest spokojny, grzeczny i potulny. Ładnie potrafi korzystać z kuwety. Kto pokocha pręgowanego młodziaka?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.