Imię: Elvis
Ur. 04.2018
Wielkość: mała
Waga: 6,60 kg

Elvis czeka na wirtualnego opiekuna!

Elvis to śliczny, uroczy, czarny szczeniak, który trafił do nas z gminy Wołomin. Jest bardzo żywiołowym kontaktowy, uwielbia zabawę i towarzystwo człowieka. Psiak bardzo chętnie nadstawia się do głaskania, przytulania, potrzebuje bliskości i czułości. Nie znamy jego rodziców, więc nie wiemy jak duży urośnie. Psiak dogaduje się także dobrze z innymi pieskami. Szukamy dla niego domku, który otoczy go miłością i opieką.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.