Imię: Emotek
Ur.: 30.04.2021
Wielkość: mały
Waga: 6,70 kg

Emotek czeka na wirtualnego opiekuna!

Emotek to szczeniak znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Jest energicznym i rozbrykanym psiaczkiem. Odważnie zwiedza nieznane tereny i zawiera nowe znajomości, to kontaktowy i ciekawy świata piesek. Na widok człowieka bardzo się cieszy a głaskanie i przytulanie dają mu dużo radości. Nie znamy jego rodziców ale Emotek zapowiada się na dużego psiaka. Kto pokocha takiego maluszka ?

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.

www.fundacjapsom.pl Pokaż mnie