Imię: Empik
Ur.: 10.2020
Wielkość: mały

Empik czeka na wirtualnego opiekuna!

Empik to młodziutki psiak znaleziony razem z siostrą na terenie gminy Czerwińsk nad Wisłą. Piesek jest pogodny i przyjazny, choć w pierwszym kontakcie troszkę nieśmiały. Gdy już pozna opiekuna to wesołek skory do psich zabaw. Lubi towarzystwo człowieka i z radością nadstawia łepek do głaskania. Niestety Empik ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to mądry młodziak i chętny do nauki. Szuka domku pełnego miłości i szczęścia.