Imię: Erbas
Ur. 2016
Wielkość: duży
Waga: ok. 65 kg

Wirtualnym opiekunem jest Hubert W.

Erbas to owczarek środkowoazjatycki znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Pies jest zestresowany sytuacją w jakiej się znalazł, nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Musimy dać mu jeszcze trochę czasu na aklimatyzację, potem gdy poznamy go lepiej uzupełnimy opis. Erbas nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka, jednak na razie zapewniamy mu spokój i nie narzucamy mu zanadto naszej obecności. Pies ma kłopoty z chodzeniem na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?