Imię: Etna
Ur. 10.2017
Wielkość: średnia
Waga: 18,50 kg

Etna czeka na wirtualnego opiekuna!

Etna to owczarkowata sunia znaleziona na terenie gminy Czosnów. Trafiła do schroniska zakleszczona. Podaliśmy jej leki i jest pod opieką weterynarza. Jest bardzo nieśmiała i nie czuje się dobrze w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Do ludzi zachowuje rezerwę, potrzebuje czasu aby zaufać i poczuć się pewnie. Jednak nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka. Etna nie umie chodzić na smyczy, widać że nie miała z nią nigdy do czynienia. Sunia bardzo ładnie dogaduje się z kolegą z boksu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?