Imię: Evita
Ur. 02. 2016
Wielkość: duża

Evita czeka na wirtualnego opiekuna!

Evita to młoda suczka w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona w lesie na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo wesoła i żywiołowa, zawsze chętna do biegania, skakania i innych psich akrobacji. Evita jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, kocha wszystkich i to już od pierwszego wejrzenia. Akceptuje też inne psy, świetnie dogaduje się z kolegą z boksu. Sunia zna smycz, ale potrzebuje jeszcze treningu żeby spacer z nią był przyjemnością.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?