Imię: Fabia
Wielkość: średnia
Waga: ok. 12 kg

Wirtualnym opiekunem jest Daria Maenhout

Fabia to starsza suczka znaleziona na terenie gminy Otwock. Trafiła do schroniska 05.07.2019. Sunia jest prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym, była już diagnozowana w lecznicy w Otwocku i nic poważnego tam nie wykryto. Fabia jest mocno onieśmielona schroniskowym otoczeniem. Do nowo poznanych osób zachowuje ostrożność, ale już po kilku chwilach spędzonych z człowiekiem przełamuje swoją nieśmiałość i i nadstawia łepek do głaskania. Fabia ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–