Imię: Fakturka
Ur. 12.2016
Wielkość: średnia

Wirtualnym opiekunem jest Agusia

Fakturka to średnia suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. Jest bardzo nieśmiała i wrażliwa. W nieznanym otoczeniu czuje się niepewnie, potrzebuje czasu aby je poznać. W stosunku do nowego opiekuna też zachowuje rezerwę, lecz wystarczy poświęcić jej trochę czasu i powolutku jej lęki odchodzą w niepamięć. Już nawet przytula się nieśmiało do człowieka i nadstawia szyjkę na małe drapanko. Fakturka umie ładnie chodzić na smyczy.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?