Imię: Farcik
Ur. 07.2018r.
Wielkość: średni

Farcik czeka na wirtualnego opiekuna!

Farcik to wesoły i sympatyczny owczarkowaty młodziak o cudownym różowym nosku. W stosunku do człowieka bardzo otwarty i chętny do zawierania nowych znajomości. Uwielbia towarzystwo człowieka, wielką radość sprawiają mu głaski i mizianki. Jest śmiały i nie boi się nowości. Chłopak ładnie dogaduje się z towarzystwem ze swojego boksu, zarówno z samicami jak i samcami. Farcik nie umie jeszcze chodzić na smyczy, więc przyszły właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu na naukę. Przyjedź w odwiedziny do Farcika. Może psiak skradnie Twoje serce i podarujesz mu wspaniały domek.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ