Imię: Farcik
Ur. 07.2018r.
Wielkość: mały
Waga: 7,50 kg.

Farcik czeka na wirtualnego opiekuna!

Farcik to uroczy, przesympatyczny szczeniak, który trafił do nas z gminy Brwinów. Uwielbia zabawy, pieszczoty jak również przebywać w towarzystwie człowieka. Ma cudowny różowy nosek. Swoim zachowaniem jak i wyglądem potrafi skraść serce człowieka .Nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy za to jest bardzo chętny do nauki.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.