Imię: Flip
Ur. 2013
Wielkość: mały
Waga: 7,5 kg

Flip czeka na wirtualnego opiekuna!

Flip to mały, szorstkowłosy piesek który przyjechał do nas razem ze swoim kolegą Flapem. Psiaki trafiły do schroniska z powodu choroby swojego właściciela. Flip jest grzeczny i odrobinkę nieśmiały. Jednak po kilku minutach w towarzystwie człowieka piesek zaczyna przytulać się do niego, wdrapywać się na kolanka i domagać głaskania. Flip umie chodzić na smyczy, jest spokojny i posłuszny. Szukamy dla tego milutkiego malucha domku w którym otoczony miłością i troską zapomni o stracie jaka go spotkała.