Imię: Florek
Ur. 2013
Wielkość: mały

Florek czeka na wirtualnego opiekuna!

Florek to kolejny piesek, który trafił do schroniska z powodu choroby właściciela, razem z dwoma innymi psiakami. Florek jest najbardziej nieśmiały z całej trójki, potrzebuje czasu na poznanie nowego opiekuna. Gdy już zaufa, czerpie dużo radości z obecności człowieka i chętnie nadstawia łepek na głaski. Florek jest bardzo grzecznym i spokojnym pieskiem. Umie chodzić na smyczy. Szukamy dla Florka domu, w którym znajdzie pocieszenie po stracie jaka go spotkała i zostanie otoczony troskliwą opieką.