Imię: Fokus
Ur. 2015
Wielkość: średni
Waga: ok. 14 kg

Fokus czeka na wirtualnego opiekuna!

Fokus trafił do schroniska z drugim pieskiem Fosterem po śmierci właściciela. Był psem podwórkowym, trzymanym na łańcuchu . W swoim życiu nie zaznał miłości, czułości ani troski właściciela. Jest przestraszony, wycofany i zachowuję rezerwę do człowieka. Bardzo pilnuje swojego towarzysza i w jego obecności jest odrobinę odważniejszy. Psiak nie zna smyczy i już sam jej widok go mocno stresuje. Będziemy starali się oswajać Fokusa z nami i powoli przełamywać jego lęki. Mamy nadzieję, że znajdzie domek pełen miłości i będzie miał właściciela – przyjaciela.