Imię: Franco
Ur. 06.2017
Wielkość: duży

Franco czeka na wirtualnego opiekuna!

Franco to młody psiak znaleziony na terenie Legionowa. Jest bardzo żywiołowy i pełny pozytywnej energii. Jak przystało na takiego młodziaka uwielbia biegać, skakać i ciągle jest w ruchu. Franco kocha wszystkich ludzi i to już od pierwszego wejrzenia. Z radością nadstawia się na głaski i przytulanki. Niestety Franco musi jeszcze potrenować chodzenie na smyczy, ale to bardzo mądry psiak i na pewno szybko się nauczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?