Imię: Gagatek
Ur. 05.2019
Wielkość: mały

Gagatek czeka na wirtualnego opiekuna!

Gagatek to psiaczek znaleziony z bratem na terenie gminy Otwock. Pieski trafiły do schroniska 07.08.2019. Psiak jest bardzo żywiołowym, kochanym i skorym do zabawy szczeniaczkiem. Tylko potrzebuje chwilki na poznanie otoczenia i nowych opiekunów. Nie znamy jego rodziców, ale Gagatek zapowiada się na małego/średniego pieska. Szukamy dla niego domku takiego na zawsze, pełnego ciepła i miłości.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.