Imię: Gandalf
Rasa: mix
Ur. 2008
Płeć: samiec
Wielkość: duży
Waga: ok. 27 kg

Wirtualnym opiekunem jest Kasia A.

Aktualizacja 08.05.2018:

Pies czuje się już dobrze. Odzyskał sprawność i coraz większą przyjemnością są dla niego spacery. Gandalf umie chodzić na smyczy, nie ciągnie i słucha się opiekuna. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i czerpie dużo radości z przebywania w ich towarzystwie. Lubi nadstawić łepek i szyjkę do głaskania. Zgadza się z sunią z boksu. Szukamy dla Gandalfa bezpiecznego i spokojnego domku, w którym otoczony miłością i troską spędzi życie.

Gandalf został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Pies jest po wypadku komunikacyjnym. Na prześwietleniach nie stwierdzono złamań, tylko zwichnięcie stawu biodrowego lewego, który został nastawiony. Gandalf ma teraz ograniczoną możliwość ruchu i mamy nadzieję że szybko wróci do zdrowia.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl