Imię: Gapa
Rasa: mix owczarka kaukaskiego
Ur. 01.10.2018
Wielkość: mała

Gapa czeka na wirtualnego opiekuna!

Gapa to szczeniak w typie owczarka kaukaskiego. Została znaleziona dnia 27.11.2018 na terenie gminy Otwock. Jest przeuroczą, puchatą kulką, troszkę onieśmieloną nieznany otoczeniem. Nie znamy jej rodziców, ale sunia zapowiada się na dużego pieska. Gapa najlepiej czuje się wtulona w człowieka, głaskana i miziana. Jednak powolutku zaczyna z ciekawością odkrywać świat i bawić się jak na szczeniaka przystało. Szukamy dla niej bezpiecznego, pełnego miłości domku i człowieka, który będzie przyjacielem na zawsze.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.