Imię: Garfield
Ur. 2015
Wielkość: duży
Garfield czeka na wirtualnego opiekuna!

Garfield to uroczy, duży pies który wrócił do schroniska po nieudanej adopcji . Pies jest śmiały i dobrze czuje się w nowym otoczeniu. Jest bardzo ufny do ludzi i zabiega o ich uwagę. Wielką radość sprawiają mu głaski i drapanko za uszkiem. Garfield jest posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Zna podstawowe komendy, ładnie siada i podaje łapę. Dobrze dogaduje się z kolegą z boksu. Szukamy dla Garfielda domu pełnego miłości i czułości, w którym byłby szczęśliwy przez całe życie.