Imię: Gizmo
Ur. 06.2018
Wielkość: średni

Gizmo czeka na wirtualnego opiekuna!

Gizmo to szczeniak znaleziony 28.10.2018 na terenie gminy Otwock. Miał na sobie żółtą obróżkę w serduszka widoczną na zdjęciach. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony nieznanym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu przełamuje swoje lęki i z ciekawością rozgląda się po okolicy. Psiak nie umie jeszcze chodzić na smyczy. Nie znamy jego rodziców i nie wiemy jak duży urośnie. Gizmo czeka na kochającego człowieka, który odmieni jego los i podaruje mu domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.