Imię: Glen
Waga:

Wirtualnym opiekunem jest MSJ

Aktualizacja: 09.07.2018

Glen już po zabiegu amputacji łapki, operacja przebiegła prawidłowo. Piesek oswaja się z nową sytuacją i radzi sobie coraz lepiej na trzech łapkach.

Glen trafił do nas z gminy Błonie. Pies został znaleziony w przydrożnym rowie po wypadku komunikacyjnym. Miał pękniętą miednicę, na szczęście już ładnie się zrosła. Niestety przednia łapka, która również uległa poważnym obrażeniom jest martwa, nie ma w niej czucia i będzie amputowana.
Glen jest spokojny i grzeczny. Wszystkie zabiegi weterynaryjne znosi bardzo cierpliwie. Do nowo poznanych osób zachowuje rezerwę, ale gdy już kogoś pozna z wielką radością nadstawia łepek do głaskania. Bardzo mu brakuje człowieka, który byłby przy nim i kochał już zawsze.