Imię: Gołąbek
Ur. 07.2018
Wielkość: mały

Gołąbek czeka na wirtualnego opiekuna!

Gołąbek wraz z trójką rodzeństwa został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest najbardziej nieśmiały z całej gromadki, ale i on po kilku chwilach pokazuje jaki z niego mały wesołek i rozrabiaka. Przytula się do człowieka i radośnie merda ogonkiem. Nie znamy jego rodziców , więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na małego lub średniego pieska. Gołąbek marzy o domku na zawsze, pełnym miłości i czułości.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.