Imię: Gomez
Ur.: 05.2019
Wielkość: średni

Gomez czeka na wirtualnego opiekuna!

Gomez to młody, długowłosy czarnulek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Psiak trafił do schroniska mocno zakleszczony. Jest już pod opieką weterynarza i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Gomez jest onieśmielony nowym otoczeniem, jednak gdy obok siebie ma człowieka czuje się pewniej i śmielej patrzy na świat. Uwielbia wtulić łepek w opiekuna a delikatne głaski sprawiają mu dużą przyjemność. Niestety Gomez nie umie chodzić na smyczy. Piesek tęskni i czeka na swojego opiekuna.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?