Imię: Graf
Ur.: 2016
Wielkość: średni

Graf czeka na wirtualnego opiekuna!

Graf to biało – rudy piesek, który trafił do nas z terenu Otwocka. Psiak stracił swój dotychczasowy dom. Czeka teraz na kogoś kto go pokocha i podaruje mu nowy, bezpieczny kącik. Graf jest pieskiem żywiołowym i pełnym pozytywnej energii. Śmiało podchodzi do nowości i szybko nawiązuje bliższe relacje z opiekunem. Lubi drapanko i głaski. Bardzo dobrze radzi sobie z chodzeniem. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.