Imię: Grejka
Ur. 2014
Wielkość: średni
Waga: 17,70 kg

Grejka czeka na wirtualnego opiekuna!

Grejka to średniej wielkości, krótkowłosa sunia, która trafiła do nas z gminy Wołomin. Początkowo jest troszkę nieśmiała i w schroniskowym otoczeniu czuje się dość niepewnie, jednak po chwili przełamuje swoje obawy i dąży do kontaktu z człowiekiem. Grejka jest dość energiczna i wesoła, lubi także się głaskać i przytulać. Na smyczy póki co radzi sobie dość słabo, jednak z pewnością jest to umiejętność do wypracowania. Na chwilę obecną nie znamy jej stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.