Imię: Grotek
Ur. 2016 r
Wielkość: mały

Grotek czeka na wirtualnego opiekuna!

Grotek to mały, długowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. W pierwszych dniach pobytu w schronisku był nieśmiały i nie czuł się pewnie. Jednak po czasie otworzył się i okazał być miłym, przyjacielskim i towarzyskim psiakiem. Grotek dobrze dogaduje się z kolegami z boksu. Piesek całkiem dobrze chodzi na smyczy ale potrzebuje jeszcze kilku lekcji. Grotek szuka domku pełnego miłości, wyrozumiałości i bezpieczeństwa.