18527517_1433882156655298_587492499387272658_nImię: Gryf
Ur. 2014
Wielkość: duży
Gryf czeka na wirtualnego opiekuna!

Gryf trafił do schroniska z Legionowa. To duży pies o wspaniałym charakterze. Gryf pomimo swojej postury jest świetnym i całkowicie pozbawionym agresji psem. W stosunku do człowieka zachowuje się jak szczeniak, zaczepia do zabawy i wtula się całym sobą aby tylko być bliżej osoby która zwróciła na niego uwagę .Gryf prawdopodobnie nigdy nie chodził na smyczy, przyszły opiekun będzie musiał nad tym popracować ale Gryf jest mądrym psem tak więc przy mądrym i wyrozumiałym opiekunie na pewno nauka pójdzie szybko . Gryf nie należy do psów dominujących, w schronisku siedzi z młodym samcem i świetnie się dogadują, tak więc dom z psim towarzystwem jak najbardziej jest możliwy .

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.