Imię: Gryzak
Ur. 2014
Wielkość: mały
Waga: ok. 6 kg

Gryzak czeka na wirtualnego opiekuna!

Gryzak to malutki piesek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest psiakiem bardzo nieśmiałym. Na nowym terenie, w towarzystwie nieznanych osób jest mocno wycofany i stroni od kontaktu z nimi. Jednak pracujemy z nim i już widać poprawę. Gdy kogoś pozna pozwala brać się na ręce, lubi być przytulany i głaskany. Piesek umie chodzić na smyczy, jest spokojny i grzeczny. Mamy nadzieję, że szybciutko wróci do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?