Imię: Gucio
Ur. 2015
Wielkość: mała
Waga: 8,75 kg

Gucio czeka na wirtualnego opiekuna!

Gucio to mały, biały piesek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Trafił do nas razem z suczką Mają. Psiaki są do siebie bardzo podobne, więc na pewno są rodziną. Gucio jest tym bardziej nieśmiałym i ostrożnym z tej parki. W nowym otoczeniu jest bardzo onieśmielony i zachowuje bezpieczny dystans od nieznanych osób. Jednak powolutku zaczyna brać przykład z Mai, która jest bardziej spragniona kontaktu z człowiekiem. Gucio nie umie chodzić na smyczy. Nie wiemy też jaki ma stosunek do innych psów, będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?