Imię: Halka
Wielkość: średnia
Waga: ok. 20 kg

Halce pomaga Mako

Halka to młoda, szorstkowłosa suczka, która szuka dobrego i bezpiecznego domku. Psinka jest mega wesoła i pełna pozytywnej energii. Uwielbia towarzystwo człowieka i z radością nadstawia się do głasków. Halka umie chodzić na smyczy, choć trochę treningu na pewno jej się przyda, bo potrafi mocniej pociągnąć. Suczka ładnie dogaduje się z kolegą z boksu, więc może zamieszkać w psim towarzystwie. Podaruj Halce miłość i dom – Nie kupuj – Adoptuj !