Imię: Hamlet
Ur. 2005
Wielkość: mały

Wirtualnym opiekunem jest Ewa Leszczyńska

Hamlet to starszy piesek znaleziony na terenie Legionowa. Psiak spędził miesiąc w lecznicy weterynaryjnej ze względu na zły stan zdrowia. Stwierdzono u niego cukrzycę, ma podawaną insulinę i regularnie sprawdzany poziom cukru. Jest też na diecie niskowęglowodanowej, ale rokowania są ostrożne. Mamy nadzieję, że Hamlet wróci do swojego domku albo znajdzie się ktoś kto pokocha i zapewni mu opiekę na jesień jego życia.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?