Imię: Hermes
Wielkość: duży
Waga: 19,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magda

Hermes to duży ,szorstkowłosy pies znaleziony na terenie Legionowa. Jest młody,. W pierwszej chwili jest troszkę onieśmielony ale bardzo proludzki. Hermes to dostojny, opanowany ,zrównoważony pies.. Z radością nadstawia się na głaski, tuli do człowieka. Za każde głaskanie odwdzięcza się machaniem ogonem. Jest idealnym przyjacielem na dobre i na złe , a pięknym ,migdałowym spojrzeniem zagląda w ludzkie serca.. Chodzenie na smyczy nie stanowi dla niego problemu.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.