Imię: Ibis
Ur. 09.2018
Wielkość: mały

Ibis czeka na wirtualnego opiekuna!

Ibis to pręgowany, nieduży piesek znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska w dniu 26.09.2019. Psiak jest onieśmielony i troszkę wystraszony nowym miejscem. Potrzebuje czasu na aklimatyzację i poznanie nowych osób. Jednak już po kilku chwilach z nowym opiekunem zaczyna lgnąć do niego, nadstawiać łepek do głaskania i szyjkę do drapania. Niestety Ibis nie zna smyczy, już sam jej widok mocno go stresuje. Potrzebuje miłości i cierpliwości, a na pewno pokona swe lęki i będzie psem na medal.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?