Imię: Igusia
Ur. 01.05.2018
Wielkość: mała
Waga: 4,30 kg
Igusia czeka na wirtualnego opiekuna!

Igusia to śliczna malutka sunia, która trafiła do nas z gminy Otwock. To jeszcze psie dziecko, które potrzebuje bardzo bliskości człowieka, dużo uwagi i czułości z jego strony. Jest bardzo kontaktowa i milusińska, uwielbia się przytulać. Lubi być głaskana i miziana. Sunieczka jest bardzo kochana i słodka. Zapowiada się na średniego, szorstkowłosego psiaka, choć nie znamy jej rodziców. Szukamy dla Igusi dobrego domku, gdzie sunia znajdzie miłość i opiekę na jaką zasługuje.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.