Witamy w sklepie internetowym Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych

Fundacja została założona 3 grudnia 2010 roku. Schronisko istnieje od stycznia 2012 roku. Fundacja ma pod swoją opieką ok. 200 czworonogów. Co roku udaje się znaleźć dom ponad 400 psom.
Schronisko to miejsce, w którym bezdomne psy czują się bezpieczne, mają zapewniony dach nad głową i całodobową opiekę weterynaryjną. Współpracujemy z placówkami oświatowymi, edukujemy młode pokolenia, uczymy humanitarnego traktowania zwierząt i uświadamiamy o bezdomności psów w Polsce.
Głównymi zadaniami Fundacji jest ratowanie bezdomnych psów, zapewnianie im schronienia i prowadzenie skutecznej akcji adopcyjnej.

W lipcu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę pawilonu z ogrzewanymi boksami. Sukcesywnie kończymy kolejne etapy.
Docelowo powstanie budynek z częścią socjalną, lecznicą, salą chirurgiczną, szpitalikiem dla zwierząt po zabiegach, salą edukacyjną dla dzieci i młodzieży oraz częścią, w której zamieszkają psy.
W budynku znajdzie się 48 ogrzewanych boksów z wybiegami.
Budowa to ogromna inwestycja, w miarę możliwości organizujemy zbiórki pieniężne, które bardzo pomagają w naszych działaniach.
Budynek zapewni dobre warunki psom z krótką sierścią, które zimą nie przetrwałyby w boksach zewnętrznych.

Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i znajduje się na liście Organizacji uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych prowadzi sklep internetowy w nadziei na pozyskanie środków finansowych potrzebnych do dalszej budowy schroniska.

Sprzedawane w tym sklepie przedmioty są podarowane Fundacji przez osoby, które pragnęły tak jak my pomóc bezdomnym zwierzętom. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za te przepiękne dary a Państwa zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Wyniki: 1–9 z 106