Imię: James
Ur. 2016 r
Wielkość: duży

James czeka na wirtualnego opiekuna!

James to biszkoptowy psiak znaleziony w towarzystwie innego pieska w dniu 17.11.2020r na ul. Kościelnej w Markach. Psiaki są z sobą zaprzyjaźnione i być może pochodzą z jednego domku. James jest otwarty na zawieranie nowych znajomości i pozytywnie nastawiony do człowieka. Chętnie nadstawia główkę zachęcając do głaskania i miziania, co sprawia mu dużo przyjemności i radości. Piesek umie chodzić na smyczy ale zdarza mu się mocniej pociągnąć. Tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?