Imię: Jarząbek
Ur. 2008
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Jarząbek czeka na wirtualnego opiekuna!

Jarząbek trafił do schroniska po śmierci właścicieli. Z naszych obserwacji wynika, że nie był za dobrze traktowany w swoim domu. Na początku był bardzo nieufny i zachowywał duży dystans do człowieka. Jednak z każdym dniem jest coraz lepiej. Jarząbek zaczyna nieśmiało podchodzić do opiekunów i gdy widzi, że jest bezpieczny pozwala się głaskać. Na smyczy też radzi sobie całkiem nieźle. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów. Szukamy dla Jarząbka domu w którym zostanie otoczony miłością i zapomni o krzywdach jakich zaznał z ręki człowieka.