Imię: Jodełka
Ur. 12.06.2018
Wielkość: mała

Jodełka czeka na wirtualnego opiekuna!

Jodełka to sunieczka znaleziona wraz z rodzeństwem na terenie gminy Wieliszew. Psinka jest wesoła, ciekawska i cały czas gotowa do psich zabaw. Całym sobą lgnie do człowieka i czeka na pieszczoty. Nie znamy jej rodziców i nie wiemy jak duża urośnie, ale Jodełka zapowiada się na średniego / dużego pieska. Sunia szuka bezpiecznego domku pełnego miłości i właścicieli, którzy będą dla niej rodziną na zawsze i nigdy jej nie zawiodą.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.