Imię: Jogobella
Ur.: 10.2019r
Wielkość: średnia

Jogobella czeka na wirtualnego opiekuna!

Jogobella to młodziutka, śliczna suczka znaleziona w dniu 16.04.2021r na terenie gminy Otwock. Dziewczyna od początku lgnie do człowieka domagając się uwagi. Uwielbia być głaskana, miziana i przytulana. To bardzo kontaktowa, otwarta i towarzyska suńka a bliskość opiekuna daje jej poczucie bezpieczeństwa. Jogobella potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszna i grzeczna. Marzy o kochającym domku pełnym szczęścia i radości.