Imię: Julia
Rasa: mix husky
Ur.2012
Wielkość: duża

Julia czeka na wirtualnego opiekuna!

Julia to piękna, dostojna sunia w typie siberian husky, która trafiła do nas wraz z samcem husky i z sunią w typie labradora z gminy Czosnów. Jest bardzo pozytywną i energiczną sunią , uwielbiającą kontakt z człowiekiem i jest wyraźnie zapatrzona w swojego partnera- Romeo. Sunia uwielbia głaskanie, mizianie i przytulanie. Julia bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jednak mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się jej prawowity właściciel.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.