Imię: Julian
Ur. 03.2017
Wielkość: średni
Waga: ok 15 kg

Julian czeka na wirtualnego opiekuna!

Julian to piękny, średniej wielkości psiak, który trafił do nas z Legionowa. W schroniskowym otoczeniu czuje się początkowo lekko onieśmielony, jednak po chwili adaptuje się w nowym środowisku i jest bardzo spokojny i towarzyski. W stosunku do człowieka jest bardzo łagodny i spragniony z nim kontaktu. Chętnie nadstawia się do głaskania i uwielbia pieszczoty. Julian zna podstawowe komendy, na smyczy radzi sobie dość dobrze i zgadza się z innymi pieskami. Julian tęskni jednak za swoim domkiem i właścicielem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.