Imię: Jupiter
Wielkość: średni
Waga: 13,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magdalena Porembska

Jupiter to młody trikolorek, który trafił do schroniska razem z trzema innymi pieskami po śmierci swojego właściciela. Pieski są troszkę zdezorientowane w nieznanym środowisku ale przyjacielsko nastawione do człowieka. Jupiter to spokojny i wrażliwy chłopak. Nieśmiało podchodzi do opiekuna prosząc o głaski. Z dnia na dzień otwiera się coraz bardziej i widać, że jest spragniony kontaktu i miłości. Psiak ma problemy z chodzeniem na smyczy. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!