Imię: Jurta
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 2020
Wielkość: średnia

Jurta czeka na wirtualnego opiekuna!

Jurta to młoda suczka w typie amstaffa znaleziona w dniu 13.03.2022 w Markach przy ul. Okólnej. Suczka została porzucona i przywiązana w lesie.
Jurta jest bardzo żywiołowa i pełna pozytywnej energii. Nie marnuje czasu na siedzenie, cały czas spędza aktywnie. W stosunku do człowieka jest mega przyjazna i przytulaśna. Z radością nadstawia łepek do głaskania. Na smyczy radzi sobie całkiem nieźle, choć zdarza się jej mocniej pociągnąć. Psinka szuka bezpiecznego i odpowiedzialnego domku, w którym nigdy nie zabraknie dla niej miejsca ani miłości.