Imię: Kaczorek
Ur. 04.2017
Wielkość: mały

Kaczorek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kaczorek to młodziutki piesek znaleziony w Nowym Dworze Mazowieckim. Potrzebuje kilka chwil aby poczuć się pewnie w nowym, nieznanym otoczeniu. Gdy tylko pozna teren, pokazuje jaki jest naprawdę czyli wesoły, ciekawy otaczającego go świata, chętny do psot i zabaw. Piesek lubi się przytulić do człowieka i czuć jego bliskość. Kaczorek nie umie chodzić na smyczy, ale to mądry piesek i szybko się uczy. Szukamy dla Kaczorka domu pełnego miłości, cierpliwości i właściciela który będzie już na zawsze przy nim.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?